به مناسبت روز تکریم بازنشستگان برگزار گردید
پنجشنبه، 05 مرداد 1402

به مناسبت روز تکریم بازنشستگان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی کاویان بمناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان مفتخر به میزبانی تعدادی از همکاران بازنشسته این مجتمع در روزهای 2 و 3 مردادماه 1402 بودیم.

توضیحات

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی کاویان بمناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان مفتخر به میزبانی تعدادی از همکاران بازنشسته این مجتمع در روزهای 2 و 3 مردادماه 1402 بودیم. همکاران گرانقدری که از اعضای افتخارآفرین خانواده بزرگ کاویان خواهند بود.

خانواده خاستگاه اصلی رشد، توسعه و پیشرفت هر جامعه ای است و یکی از ارکان مهم خانواده، پیشکسوتان این نهاد مهم اجتماعی است.

در این نشست دو روزه مراسمی با حضور مدیران ارشد مجتمع، روسای واحدها و مهمانان مدعو برگزار گردید.

آقای دکتر اولادی ضمن عرض خوشامدگویی به موضوع تلاش های شبانه روزی و اهمیت انتقال تجربیات ارزشمند این همکاران و اشاعه فرهنگ قدردانی پرداختند.

در ادامه آقای مهندس اعتصامی ضمن ابراز خرسندی از حضور همکاران سابق در مجتمع، اهمیت ارتباطات انسانی را در کنار موضوعات فنی بیان نمودند و بازنشستگان محترم از تجربیات و خاطرات سال های همکاری با این مجموعه، از روزهای سخت پروژه تا شعف تولید سخن گفتند.

در پایان جلسه برای بازنشستگان و شاغلان ارجمند خانواده بزرگ کاویان آرزوی سلامتی و بهروزی به همراه توفیق روزافزون را از خداوند متعال مسئلت می نماییم.